Wózki Widłowe Hyster - Aktualne Oferty na Nowe i Używane

Wyślij zapytanie do Firm

Firmy same złożą Ci oferty - BEZPŁATNIEWózki Widłowe Hyster

Liczba sztuk: 1 Stan: używany, około 2000 r. Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: elektryczny, ewentualnie spalinowy

Lokalizacja

Liczba sztuk: 1 Stan: nowy Typ: wózek widłowy czołowy Hyster Rodzaj napędu: spalinowy na gaz

Lokalizacja

Liczba sztuk: 1 Stan: nowy Typ: wózek widłowy czołowy Hyster Rodzaj napędu: spalinowy na gaz lub diesel

Lokalizacja

Liczba sztuk: 2 Stan: używane Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: diesel

Lokalizacja

Liczba sztuk: 1 Stan: nowy Typ: wózek paletowy prowadzony, z masztem Rodzaj napędu: elektryczny

Lokalizacja

Liczba sztuk: 2 Stan: używane, do 5 lat Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: 1 spalinowy na gaz, 1 elektryczny

Lokalizacja

Liczba sztuk: 1 Stan: używany Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: spalinowy na gaz lub diesel

Lokalizacja

Liczba sztuk: 2 Typ: wózki czołowe Stan: nowe Rodzaj napędu: spalinowy na gaz

Lokalizacja

Liczba sztuk: 2 Stan: używane, do 5 lat Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: 1 spalinowy na gaz, 1 elektryczny

Lokalizacja

Liczba sztuk: 1 Stan: używany Typ: wózek widłowy czołowy Rodzaj napędu: spalinowy na gaz

Lokalizacja

Specjalnie dla przemysłu ciężkiego firma HYSTER zaprojektowała i wykonała wózki widłowe o dużych udźwigach, które pozwalają na łatwe i szybkie wykonywanie pracy z najcięższymi ładunkami, przy trudnych warunkach zewnętrznych. W ofercie tej marki znajdziemy ciężkie wózki widłowe Hyster z udźwigami w zakresie od 8 do 48 ton, które będą wsparciem przy ciężkiej pracy w różnych miejscach.

Są wszechstronnymi maszynami, które pod tym względem w sposób pozytywny wyróżniają się na tle rynku asortymentu wózków widłowych. Można za ich pomocą przewozić palety, a także duże kontenery i pełne wyposażenie magazynu. Maksymalnie wózki te są w stanie operować ładunkami o wadze do 48 ton. Dlatego wózki widłowe Hyster spotykane są w wielu przedsiębiorstwach z różnych branż działalności gospodarczej.

Wózki widłowe Hyster dzielą się na kilka różnych klas i rodzajów, dedykowanych do konkretnych potrzeb klientów i przyszłych użytkowników. Popularne są przede wszystkim wózki widłowe Hyster z silnikami dieslowskimi oraz LPG. Cechują się wysoką wytrzymałością i trwałością, a klienci stosujący je do wymagających zastosowań przemysłowych są w pełni zadowoleni z ich pracy. Tak budowana jest światowa renoma firmy Hyster.

Kolejną pozycją w ofercie Hyster są kompaktowe wózki widłowe wyposażone w silniki spalinowe, które zostały opracowane do wykonywania operacji wysokiego podnoszenia w ograniczonej przestrzeni. Z kolei wózki widłowe Hyster o dużych udźwigach są w stanie pracować z najcięższymi ładunkami. Udźwig do 52 ton posiadają wózki do kontenerów i reachstackery Hyster, które łączą wysoki poziom wykonania, z niskimi kosztami eksploatacji.

Uniwersalne zastosowanie posiadają wózki widłowe Hyser z przeciwwagą, na 3 lub 4 kołach. Są najwydajniejszymi i przy tym najsprawniejszymi wózkami elektrycznymi na rynku, z których można korzystać zarówno we wnętrzach hal magazynowych, jak i na wolnym powietrzu. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się także wózki paletowe i wózki paletowe wysokiego składowania, dostosowane do każdej ciężkiej lub lekkiej pracy.

Inni trafili na tą stronę wpisując w Google: wózki widłowe hyster opinie | wózki widłowe hyster używane | wózki widłowe hyster allegro | wózek widłowy hyster 3.20 | wózek widłowy hyster cena | wózki widłowe hyster | wózek widłowy hyster h 80 c | wózek widłowy hyster elektryczny | wózek widłowy hyster h1.6ft | wózek widłowy hyster h1.50xm | serwis wózków widłowych hyster mazowieckie | wózek widłowy hyster 2.0 | wózek widłowy hyster 4 5
www.e-wozki-widlowe.com